Mini Mini Mali przyjaciele przyrody

Mini Mini to miejsce przyjazne, bezpieczne i pełne inspiracji. Zlokalizowane w otoczeniu Parku na Bydgoskim Przedmieściu, daje dzieciom idealne warunki do budowania więzi z naturom. Zależy nam na tworzeniu warunków sprzyjających bezpiecznej, samodzielnej eksploracji otaczającej dziecko przyrody, stymulujących rozwój wrażliwości, ale też poznanie norm odnoszących się środowiska adekwatnych do etapu rozwoju dziecka. Dzieci część czasu spędzają na świeżym powietrzu bawiąc się, ucząc, odkrywając, eksperymentując, doświadczając.

O nas

Żłobek Mini Mini tworzy zespół cudownych ludzi, pedagogów, opiekunów i animatorów, bez których nie byłoby tego miejsca. Dzięki zgranej współpracy pełnej szacunku, wsparcia czujemy, że tworzymy wyjątkowe miejsce, do którego serdecznie Cię zapraszamy.


Bliskość

Dobro

Szacunek

Empatia

Współpraca

Autentyczność

Adaptacja

To jeden z najważniejszych momentów dla dziecka rozpoczynającego przygodę ze żłobkiem. Wszystkie etapy adaptacji dostosujemy indywidualnie do każdego dziecka.

Współpraca

Wierzymy, że tylko dzięki współpracy rodziców i opiekunów jesteśmy w stanie stworzyć miejsce odpowiadające potrzebom dziecka.

Pozytywna dyscyplina

Swoją pracę z dzieckiem opieramy na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i miłości.

Programy zajęć

Pierwsze kroki edukacyjne maluszków zawsze dostosowujemy do potrzeb i możliwości rozwojowych dziecka. Przede wszystkim uczymy się otaczającego nas świata.

Wnętrze

Mini Mini to ciepłe i przyjazne wnętrza, pomoce dydaktyczne i zabawki dobrane w taki sposób, aby wpływały na wszechstronny rozwój dziecka. Nasza placówka to dwie przestronne sale, każda liczy sobie po 50m2, podzielone na strefy edukacji, zabawy i relaksu.

Bezpieczeństwo

Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa dzieciom oraz ich rodzicom jest dla nas kluczowe przy budowaniu współpracy na linii rodzic - dziecko - opiekun.